EMMA WATSON resmi web sitesi & Fan CLUB & SOHBET
Emma, Rupert ile Öpüşmesini Enseste Benzetiyor Untitl43

Emma, Rupert ile Öpüşmesini Enseste Benzetiyor Untitl43

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Emma, Rupert ile Öpüşmesini Enseste Benzetiyor Downloadtc6el9
Emma, Rupert ile Öpüşmesini Enseste Benzetiyor Coolte13
RADYO
power türk fm
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anket
SİTEYİ NASIL BULDUNUZ?
A)ÇOK İYİ
Emma, Rupert ile Öpüşmesini Enseste Benzetiyor Vote_lcap74%Emma, Rupert ile Öpüşmesini Enseste Benzetiyor Vote_rcap
 74% [ 17 ]
B)İYİ
Emma, Rupert ile Öpüşmesini Enseste Benzetiyor Vote_lcap17%Emma, Rupert ile Öpüşmesini Enseste Benzetiyor Vote_rcap
 17% [ 4 ]
C)NORMAL
Emma, Rupert ile Öpüşmesini Enseste Benzetiyor Vote_lcap0%Emma, Rupert ile Öpüşmesini Enseste Benzetiyor Vote_rcap
 0% [ 0 ]
D)İDARE EDER
Emma, Rupert ile Öpüşmesini Enseste Benzetiyor Vote_lcap4%Emma, Rupert ile Öpüşmesini Enseste Benzetiyor Vote_rcap
 4% [ 1 ]
E)KÖTÜ
Emma, Rupert ile Öpüşmesini Enseste Benzetiyor Vote_lcap4%Emma, Rupert ile Öpüşmesini Enseste Benzetiyor Vote_rcap
 4% [ 1 ]
Toplam Oylar : 23

Emma, Rupert ile Öpüşmesini Enseste Benzetiyor

YazarMesaj
ÇAĞKAN
Admin
Admin
ÇAĞKAN

Emma, Rupert ile Öpüşmesini Enseste Benzetiyor Empty
MesajKonu: Emma, Rupert ile Öpüşmesini Enseste Benzetiyor   Emma, Rupert ile Öpüşmesini Enseste Benzetiyor EmptyPtsi Ağus. 03, 2009 12:11 pm

Emma, Rupert ile Öpüşmesini Enseste Benzetiyor Emma_rupert_1

Emma Watson, Daniel Radcliffe ve Rupert Grint Entertainment Weekly'nin bu haftaki kapağında yer alıyorlardı. Melez Prens'teki okul cüppelerini, oyunculuktaki geleceklerini ve Ron ile Hermione'nin Ölüm Yadigarları'ndaki öpüşmelerini konuştular.

Daniel Radcliffe, Rupert Grint ve Watson son bir kere daha kendi kişiliklerinin Gryffindor Binası cüppelerini giydiler. "Neredeyse yakacaktım. Ah tanrım, şu ayakkabılara ve formalara bir son vermek - heyecanlı bir gündü." diyor Watson. Radcliffe ise, "18'inizdeyken, en kötü şeylerden biri de sette bir kıza asılmaya çalışırken okul forması giymek. Bir çocuk gibi görünüyorsunuz! Böyle giyinince de sonuç alamıyorsunuz!"

"Benim dünyam hala bütünüyle Harry Potter ile ilgili." diyor Emma. "Onun dışında gerçekten herhangi bir şey göremiyorum." Öte yandan Radcliffe, oyunculuk hakkında kendinden geçmiş. "Sonuçta başka bir yerde asla bir film setinde olduğumdan daha mutlu değilimdir." diyor. "Yapmak istediğim şey bu. Bütünüyle. Kesinlikle. Su götürmez bir şekilde!"

"Onun dudaklarında olduğumu anımsıyorum da, Yüce tanrım, bu ilginç olacak!" diyor Grint. Watson ise "Rupert bana bir kardeş gibi ve ilişkimiz daha platonik olamaz. Onu öpmeye gelince "- şey, ensest ilişki gibiydi, dürüst olmak gerekirse. Ama sanırım çok şeker olacak." diyor.
http://emmawatson.forummotion.com

Emma, Rupert ile Öpüşmesini Enseste Benzetiyor
1 sayfadaki 1 sayfası