EMMA WATSON resmi web sitesi & Fan CLUB & SOHBET
Sadakat wé Aşk Untitl43

Sadakat wé Aşk Untitl43

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Sadakat wé Aşk Downloadtc6el9
Sadakat wé Aşk Coolte13
RADYO
power türk fm
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anket
SİTEYİ NASIL BULDUNUZ?
A)ÇOK İYİ
Sadakat wé Aşk Vote_lcap74%Sadakat wé Aşk Vote_rcap
 74% [ 17 ]
B)İYİ
Sadakat wé Aşk Vote_lcap17%Sadakat wé Aşk Vote_rcap
 17% [ 4 ]
C)NORMAL
Sadakat wé Aşk Vote_lcap0%Sadakat wé Aşk Vote_rcap
 0% [ 0 ]
D)İDARE EDER
Sadakat wé Aşk Vote_lcap4%Sadakat wé Aşk Vote_rcap
 4% [ 1 ]
E)KÖTÜ
Sadakat wé Aşk Vote_lcap4%Sadakat wé Aşk Vote_rcap
 4% [ 1 ]
Toplam Oylar : 23

Sadakat wé Aşk

YazarMesaj
L0ve was when ı L0ved y0u

Sadakat wé Aşk Empty
MesajKonu: Sadakat wé Aşk   Sadakat wé Aşk EmptySalı Eyl. 01, 2009 11:05 am

Hep söylenir, hep dert yanılır. Kuşaktan kuşaklara aktarılır 'sadakat çok önemlidir' diye. Sanki sadakat ile aşk, ikiz kardeş. Hiç ayrılamazlar birbirinden. Sadakatsız aşk olmaz mı? Aşkın içinde hep sadakat mı olmalı?

Sevginin sınırları büyükse zaten bundan söz edilemez bile! Birbirini seven insanın ne aklında ne de dilinde olmalı sadakat kelimesi..
Bu ikilem yüzünden aşkın en güzel anları bazı zamanlar yaşanılamaz hale gelir. Bir kıskançlık çemberi gibi dönüp, dolaşılıp hep aynı yere gelinir ve yine dudaklardan o kelime dökülüverir. Her şeyin yürekte gizli olduğu unutulur. Olmaması gereken bir duygunun var olması için verilen savaş aslında en büyük darbeyi vurur aşka

Gerçek bir aşkta sadakat yoktur! Olmamalıdır da... Eğer olabilirse o zaman aşkın ne anlamı kalır ki, sadakat kelepçesi takılmış bir yürekte. Oysa ki sevmek zaten başlı başına bir özgürlüktür.

Güzel giden bir ilişkide 'seni seviyorum'un bir adım önüne geçiyorsa 'sadakat' ve çiftler arasında çokça söyleniyorsa 'sadık olmak' sıfatı, o aşkın hamurunda bir eksiklik vardır mutlaka. Tartışmasız sevginin olduğu yerde, kesinlikle sadakata ihtiyaç duyulmaz. Buna gerek de kalmaz. Kalmamalıdır da!
Aşkın değil, hayvanların doğasında var sadakat. En sadık yaratıklar köpekler değil midir? Bunu en iyi de uygulayanlar da onlardır. Bir köpek ve sahibinden gördüğü karşılık çerçevesinde gösterdiği 'sadakat' bağı. Zaten aşk, eğer 'aşk' ise karşılık istemez, karşılık beklemez..

Sadakat wé Aşk
1 sayfadaki 1 sayfası