EMMA WATSON resmi web sitesi & Fan CLUB & SOHBET
Emma Watson Röportajı Untitl43

Emma Watson Röportajı Untitl43

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Similar topics
Emma Watson Röportajı Downloadtc6el9
Emma Watson Röportajı Coolte13
RADYO
power türk fm
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anket
SİTEYİ NASIL BULDUNUZ?
A)ÇOK İYİ
Emma Watson Röportajı Vote_lcap74%Emma Watson Röportajı Vote_rcap
 74% [ 17 ]
B)İYİ
Emma Watson Röportajı Vote_lcap17%Emma Watson Röportajı Vote_rcap
 17% [ 4 ]
C)NORMAL
Emma Watson Röportajı Vote_lcap0%Emma Watson Röportajı Vote_rcap
 0% [ 0 ]
D)İDARE EDER
Emma Watson Röportajı Vote_lcap4%Emma Watson Röportajı Vote_rcap
 4% [ 1 ]
E)KÖTÜ
Emma Watson Röportajı Vote_lcap4%Emma Watson Röportajı Vote_rcap
 4% [ 1 ]
Toplam Oylar : 23

Emma Watson Röportajı

YazarMesaj
KAAN
Super Mod
Super Mod
KAAN

Emma Watson Röportajı Empty
MesajKonu: Emma Watson Röportajı   Emma Watson Röportajı EmptyPtsi Eyl. 07, 2009 10:27 am

INTERVIEW

Emma Watson: Yillar geciyor, filmler ardi ardina geliyor, ama Emma her zaman ki gibi kalmayi basariyor. Yapilan ropörtajlarda her zaman icten, sicak, kendinden emin ve her zaman yeni bir sekilde kendini gelistirmeye istekli Hermione’i daha iyi oynayabilmek icin. „Ates Kadehi“nde olumlu yönden pek cok degisimine tanik olduk oynadigi karakterin. Dahasi ropörtajin devaminda…

- Harry Potter’in bu macerasinda önceki üc filmden daha farkli olan bir seyler vardi sanki, sence de öyle degil mi?
- E : Kendi acimdan „ Ates Kadesi“ ve önceki üc film arasinda ki en önemli farklilik mizah idi. Cok karanlik sahnelerden sonra , oldukca esprili sahnelerle ortami birbirine bagliyorduk. Harry, Ron ve Hermione artik yavas yavas yetiskin olmaya basliyorlar, ve öyle bir yastalar ki artik, dünyada ki en önemli olayin ask mesk isleri oldugunun düsünüldügü, ikili iliskilerin ön plana alinmaya basladigi yastalar, ve bence Mike Newell bu olagan durumlari cok güzel yakalayip, perdeye yansitmayi basardi.

-Buna benzer durumlar yasadin mi peki sen de gercek hayatinda?
- E: Elbette ki. Ve benim yaslarimda bunlar sürekli olarak da tekrarlaniyor.(gülüsmeler.) Hermione’in filmde yasadiklari, cok kisa bir süre önce benim de basimdan gecmisti. Hala cok net olarak hatirliyorum.okuldaki cocuklardan biri, bana ilgi duyup, hayatimin ilk cikma teklifini yapmisti. Agzimdan tek kelime cikarmayi becerememistim, inanilmaz utanc verici bir durumdu . bu kisa duraklamanin ardindan, hemen tabanlari yaglamistim.(gülüsmeler.)

- Ha, bu arada su siralar bir erkek arkadasin var mi?
- E: (Emma bir parca kizarir bu soru karsisinda) Biliyor musunuz, cep ajandamda ki tüm tarihler, saatlerine uygun olarak, günler öncesinden cok güzel bir sekilde planlanmis durumda. Ve kendim icin bile sonradan ortaya cikan programsiz seyler icin bile zaman bulmakta zorlanirken, bir iliskiyi yürütmem mümkün degil. Özellikle de film setlerinde ya da dünya turunda oldugumuz zamanlarda, ki bu benim hemen hemen yilda 11 ay boyunca sabahin altisinda kalkip, aksam dokuzdan önce eve dönememem demek oluyor, yani kendime ayiracak kadar bile bos zamanim olmuyor cogunlukla, ayni zamanda yapmam gereken pek cok baska sey de var cünkü; okula gitmek, ailem ve arkadaslarimla beraber vakit gecirmek gibi. Yani su durumda erkek arkadas icin ne zaman ne de herhangi bir istegim var.

- O zaman bundan senin ne Daniel Radcliffe, ne de Rupert Grint ile aranda bir yakinlasma olmadigi anlamini cikarabilir miyiz?
- E: simdiye kadar her zaman söyledigim gibi, Daniel ve Rupert benim icin erkek kardesim gibiler. Cok iyi iki insan ve ikisini de cok tatli buluyorum, ama ikisinden biriyle bir iliskiye baslamak gibi düsüncem yok, bunu gercekten tüm kalbimle ve dürüstce itiraf edebilirim. Milyonlarca kiz belki onlarin kiz arkadasi olmayi hayal ediyorlar ama benim icin ikisi de cok iyi birer dost, ne eksik ne de fazla.

- Gelecekte ne gibi projeler yatiyor ? Harry Potter filmlerine devam etmeyi düsünüyor musun?
- E: Evet, benim niyetim de bu. Su siralar Harry Potter hemen hemen tüm hayatimi kapsiyor; gerek zaman, gerek enerji bakimindan, baska bir sey yapmama gerek kalmiyor. Ama buna ragmen ilerde daha farkli bir seyler de yapmak istiyorum. Örnegin daha farkli roller, mesala amerikali, komik bir ögrenci olabilir, tüm erkeklerin basini döndüren bir Tipp. Böyle bir karakteri oynamak fazlasiyla ilginc olurdu, Hermione’in tam tersi bir karakter, bana aslinda daha yakin olan bir karakter. Ama biliyorum ki; Harry Potter defterini kapatinca cok farkli seylerle ilgilenmem gerekiyor, gecmisimde ki Hermione karakterinden siyrilabilmem icin.

Emma Watson Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» <<<<<<<<<<Emma Watson'ın OK! Röportajı>>>>>>>>>>>
» Emma Watson GifLeri
» Emma Watson GifLeri