EMMA WATSON resmi web sitesi & Fan CLUB & SOHBET
Emma’dan Bir Ropörtaj Daha… Untitl43

Emma’dan Bir Ropörtaj Daha… Untitl43

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Similar topics
Emma’dan Bir Ropörtaj Daha… Downloadtc6el9
Emma’dan Bir Ropörtaj Daha… Coolte13
RADYO
power türk fm
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anket
SİTEYİ NASIL BULDUNUZ?
A)ÇOK İYİ
Emma’dan Bir Ropörtaj Daha… Vote_lcap74%Emma’dan Bir Ropörtaj Daha… Vote_rcap
 74% [ 17 ]
B)İYİ
Emma’dan Bir Ropörtaj Daha… Vote_lcap17%Emma’dan Bir Ropörtaj Daha… Vote_rcap
 17% [ 4 ]
C)NORMAL
Emma’dan Bir Ropörtaj Daha… Vote_lcap0%Emma’dan Bir Ropörtaj Daha… Vote_rcap
 0% [ 0 ]
D)İDARE EDER
Emma’dan Bir Ropörtaj Daha… Vote_lcap4%Emma’dan Bir Ropörtaj Daha… Vote_rcap
 4% [ 1 ]
E)KÖTÜ
Emma’dan Bir Ropörtaj Daha… Vote_lcap4%Emma’dan Bir Ropörtaj Daha… Vote_rcap
 4% [ 1 ]
Toplam Oylar : 23

Emma’dan Bir Ropörtaj Daha…

YazarMesaj
KAAN
Super Mod
Super Mod
KAAN

Emma’dan Bir Ropörtaj Daha… Empty
MesajKonu: Emma’dan Bir Ropörtaj Daha…   Emma’dan Bir Ropörtaj Daha… EmptyPtsi Eyl. 07, 2009 10:28 am

Emma’dan Bir Ropörtaj Daha… Usty

Geçtiğimiz günlerde gösterime giren yeni filmi The Tale of Desperaux ile son zamanlarda gündemde olan Emma Watson’dan ropörtajlar gelmeye devam ediyor. Melez Prens ve Ölüm Yadigarları filmlerinden ve ünlü olmaktan bahsettiği bu yeni ropörtajı haberin devamında okuyabilirsiniz.

Ünlü olmanın en iyi ve en kötü yanları nelerdir?

En iyi yanı Harry Potter’a dahil olmak, 6 yaşındaki bir çocuğun elini sıkarak onu mutlu edebilirsiniz, bu kadar basit. Bir insanı mutlu etmek bu kadar kolay hale geldi benim için. Bu yüzden devam ettim ve hep şöyle düşündüm: ‘ Tanrım, ne kadar şanslıyım ki insanlar beni gördüklerinde bile mutlu oluyorlar!’ Bu gerçekten harika.

Ünlü olmanın olumsuz yanı ise özel hayatınıza giren meraklı davetsiz misafirleriniz oluyor. Bazen bununla baş etmek zor oluyor. Bu sizi gerçekten korumasız bırakabiliyor.

Harry Potter filmlerinin diğer başrol oyuncusu Daniel Radcliffe’a olduğu gibi hayranlarının büyümeni istemiyor olmaları gibi bir durumun var mı?

Peter Pan gibi.. Evet sanırım var. İngiliz basınının bunu silkip atması biraz zaman alacak. Adımın geçtiği her başlıkta büyüler, süpürgeler, cadılık ve diğer şeyler örnek gösteriliyor. Bu yüzden zaman alacak. Filmler kitaplar insanlar tarafından çok sevildi ve bitmesini istemiyorlar. Sonuna gelmek istemiyorlar ama ne yazık ki ben büyüyorum. Sonsuza dek küçük kalmayacağım.

Bir sonraki Harry Potter filmi için neler söyleyeceksin?

Daha çok romantik komedi gibi; içinde aşkla ilgili çok şey var. İçerdiği komedi bence çok güzel. Ve bu filmde gerçekten komedi var. Harry ile Ginny’nin ilk öpüşmeleri aralarındaki ilişkiyi gerçekten geliştiriyor.

Harry Potter’ın son filmini çekmek konusunda neler hissediyorsun? Bu konuda duygusal mısın yoksa artık zamanının geldiğini mi düşünüyorsun?

Tabiki de bu konuda duygusalım çünkü hayatımın yarıdan fazlasında Harry Potter vardı. Film ekibi benim ikinci ailem gibi. Bu yüzden çok duygusal olacak. Ama aynı zamanda heyecanlıyım da çünkü Harry Potter bittiğin de diğer projelerle de ilgilenebileceğim. Yeni birşeyler yapmak için hazırım.

Hiç düşündün mü Harry Potter olmasaydı hayatın nasıl olurdu?

Hayatımın çok büyük bir bölümünde Harry Potter olduğu için onsuz bir hayatı hayal etmek gerçekten çok zor. Bazen hayatımın basit olmasını istiyorum, hatta çoğu zaman, ama dünyadaki en şanslı kızmışım gibi hissediyorum.

Bir sonraki kariyer mücadelen ne olacak?

Sanırım sonsuza dek Hermione olacağım. En büyük mücadelem ise insanları başka biri olabileceğime ikna etmek olacak.

Emma’dan Bir Ropörtaj Daha…
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» emma ile eğlenceli röportaj
» Ölüm Yadigarları'nın İki Oyuncusu Daha Belli Oldu
» Emma'nın Favorileri