EMMA WATSON resmi web sitesi & Fan CLUB & SOHBET
emma ile eğlenceli röportaj Untitl43

emma ile eğlenceli röportaj Untitl43

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Similar topics
emma ile eğlenceli röportaj Downloadtc6el9
emma ile eğlenceli röportaj Coolte13
RADYO
power türk fm
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anket
SİTEYİ NASIL BULDUNUZ?
A)ÇOK İYİ
emma ile eğlenceli röportaj Vote_lcap74%emma ile eğlenceli röportaj Vote_rcap
 74% [ 17 ]
B)İYİ
emma ile eğlenceli röportaj Vote_lcap17%emma ile eğlenceli röportaj Vote_rcap
 17% [ 4 ]
C)NORMAL
emma ile eğlenceli röportaj Vote_lcap0%emma ile eğlenceli röportaj Vote_rcap
 0% [ 0 ]
D)İDARE EDER
emma ile eğlenceli röportaj Vote_lcap4%emma ile eğlenceli röportaj Vote_rcap
 4% [ 1 ]
E)KÖTÜ
emma ile eğlenceli röportaj Vote_lcap4%emma ile eğlenceli röportaj Vote_rcap
 4% [ 1 ]
Toplam Oylar : 23

emma ile eğlenceli röportaj

YazarMesaj
KAAN
Super Mod
Super Mod
KAAN

emma ile eğlenceli röportaj Empty
MesajKonu: emma ile eğlenceli röportaj   emma ile eğlenceli röportaj EmptyPtsi Eyl. 07, 2009 10:29 am

*Tüm bu geçen yıllardan sonra hâlâ bu filmleri yapmaktan hoşlanıyor musunuz?
Hımm, hoşlanıyorum. Her defasında farklı bir yönetmenle çalışmak güzeldi. Sürekli bir şeyler yapmaya itildim ve teşvik edildim.

*Daniel Radcliffe diyor ki, son yönetmen David Yates ona gerçek bir aktörmüşcesine gibi muamele ediyormuş. Bu senin için de geçerli mi?
Evet, kesinlikle. David rol yapıyor gibi duran hiç bir şeyi sonradan kabul etmez. Olacak şeyler çoğunlukla, onun karakterlerin ve performanslarının gerçekliğinin nasıl olacağına dair araştırmasına dayanır. Gerçekten de sahici olmak istiyor. Dördüncü film (Harry Potter ve Ateş Kadehi) daha çok görevler, ejderhalarla dövüş ve bunun gibi şeylerle ilgiliydi. Bu film ise ejderhalardan çok Harry’nin kendi içindeki şeytanlarla boğuşmasıyla alakalı. Duygusal bir yolculukla ilgili. Bu yüzden bence David bunun için mükemmel bir yönetmen. Ayrıca son çalışmaları, mesela “Sex Traffic” ve “The Girl in the Café” politik yapımlardı, ve bu filmle beraber Hogwarts dışındaki dünyayı daha çok göreceksiniz. (Kitap ve film bir parça Sihir Bakanlığı’nın nasıl kişisel özgürlükleri ve bir takım saldırılardan sonra da sivil özgürlükleri sınırladığını anlatıyor.) Bence bu film şu sıralardaki terörist saldırılardan sonra neler tecrübe ettiğimizle çok alakalı. Film ürpertici bir biçimde bütün bunlarla kesişiyor.

*Altı yıl önce ilk filmde sizinle röportaj yaptığımda, Daniel ve Rupert sürekli size sataşıyordu.
(Güler) Evet.

*Şu günlerde siz üçünüz arasında olan şeyler daha çok neler?
Beni gerçekten de çok çok güldürüyorlar. Artık eskisi kadar bana sataşmıyorlar, ki bu gerçekten güzel. Bu çok güzel, çılgın bir arkadaşlık.

*Onları kardeşin olarak görüyor musun?
Bir parça evet. Bu çok eğlenceli. Bu kuvvetli ve uzun bir arkadaşlık oldu. Birbirimizi altı yıldır tanıyoruz ve neredeyse hergün görüyoruz. Demek istediğim, beni her halimde gördüler. En çekici olduğum zamanı da, sabahın altısındaki makyajsız halimi de gördüler. Onlar kardeşimmiş gibi hissediyorum. Ve tüm bu çılgın tecrübede beraberce zirveye çıktık ve beraberce dibe çöktük. Evet, bu güzel.

*Kariyerinizin geri kalan kısmında bir aktris olmayı istiyor musunuz?
Gerçekten bilemiyorum. Dan ve Rupert oldukça emin görünüyorlar. Bilmiyorum. Harry Potter’ın yaptığım son iş olmasını istemiyorum. Yapacağım hiçbir şey bunun ayarında olmaz. Buna minnettarım. Ve ayrıca oyunculuğa oldukça eğlenceli bir şekilde girdim. Oyuncu olmak isteyen pek çok kişi seçmeler için saatlerce beklemek ve işlerinde ilerlemek için çalışmak zorunda, oysa ben hiç bir deneyimim olmadan dümdüz zirveye ulaştım. İçinde bulunduğum bu durum oldukça tuhaf fakat aynı zamanda sunduğu olanaklarıyla da muhteşem. Kesinlikle diğer filmlerin nasıl olduğunu görmek için denemek isterim. Aslında tiyatroyu da denemek isterim, gerçekten, çünkü bence seyirciden hemen tepki almak oldukça eğlenceli olurdu. İnsanları güldürmeye bayılıyorum. Rol yapmayı seviyorum, fakat yapmayı sevdiğim daha pek çok şey var. (Duruyor) Bu belki nankörce görünebilir. Bana öylesine büyük bir fırsat verildi ki, fakat ben sadece bunu akışına bırakmalı ve neler olacağını görmeliyim.

*Onaltı yaşında her sorunun cevabını bilmek zorunda değilsin.
Evet, fakat insanlar sorup duruyor.Ben de bilmem gerekir diye düşünüyorum. (gülüşmeler). Herkes “Pekala hayatının kalanında ne yapmak istiyorsun” gibi şeyler soruyor ve ben de (iç geçiriyor), “İyi” gibi bir şeyler söylüyorum.

*Bu işin parlak yönlerinden hoşlanıyor musun?
Parlak yönleri mi?

*Galalar ve elbiseler ve saç ve makyaj…
Bu yılın iki haftası meşhurmuşum gibi bir his (gülüşmeler). Biliyorum kulağa tuhaf geliyor ama öyle. Parlak kısmı daha çok gerçeküstü çılgın bir rüya gibi. Fakat evet ben eğleniyorum. Bir şehre gittiğiniz zaman (gala için) Jet Lag olduğunuzdan biraz tuhaf hissedersiniz. Ve insanlar size çığlık atmaya başlıyor ve sonrasında bir yerden başka bir yere götürülüyorsunuz ve aniden siz tüm o güzel elbiseli insanların içindesiniz. Bu biraz çılgınca fakat eğlenceli. Bence işin eğlenceli kısmı seyahat edebilmek. Eğer Harry Potter filmlerinde olmasaydım asla Amerika veya Avrupa’ya gidemeyecektim- aslında yaşlanana kadar sadece. New York’ta bulundum, Çin’de Tokyo’da, Los Angelas’ ta, Chicago’da, hepsi muhteşem yerlerdi. Bu yüzden harikaydı ve bir diğer deneyim de birinci sınıfta uçmak.

*Bu en iyisi, öyle değil mi?
Aman Tanrım, hiçbir fikriniz yok! İçinde nemlendirici ve küçük diş fırçası gibi şeyler ile size verilen uçak çantaları gibi küçük şeylere bayılıyorum. Ve arkaya yaslanan koltuklar. Benim için bu kesinlikle en çarpıcı kısmı.

*Emma, öyle görünüyor ki bir daha diğer sınıflara binmek zorunda kalmayacaksın.
(gülüyor) Teşekkürler.

*Ve erkeklerle çıkmakla aran nasıl? Onlardan çok ilgi görüyor musun?
İnsanlar bana diyor ki, “Ohooo senin için çok basit olmalı. Senin için sıraya giriyor olmalılar.” Gerçekten çok kolay değil. Gerçekten değil. Sanırım erkekler bir şekilde benden korkuyorlar ve bana karşı kendilerini korumaya aldılar, ya da pisliklerini benden uzak tutuyorlar. [uzun bi ara. İç çekme. ] Size karşı dürüst olabilmek gerçek bir maden. Gerçekten. Ah. Bu çok stresli.

*Ünlü olmasan bile stresli.
Biliyorum! Ve buna ilginç bir boyut ekliyor. Aslında erkekleri arkadaş olarak gerçekten çok seviyorum. Sanırım biraz olağan değil ama en az kız arkadaşlarım kadar erkek arkadaşım var. Fakat ben bu filmlerde olduğum için etrafımda kızdan çok erkek oluyor. Ayrıca, biliyorsunuz ki, burada çok fazla zaman harcıyorum. Yılın 11 ayı buradayım, ve bana ait olan boş zamanımda, ailem ve zaten sahip olduğum arkadaşlarımı görebilme arasında koşturuyormuşum gibi geliyor. Yani, evet. Sadece beklemem gerekecek. Belki birisi beni bulur. Göreceğiz.

*Buradaki ekipte çalışan çok yakışıklı erkekler var. Fakat sanırım onlar senin için fazla büyük.
Evet. Sorun da bu. “ Evet, şu gerçekten yakışıklı, ama 25 yaşında falan! Hadi, bir çıkış noktası yok mu?“ diye düşünüyorum. Yani, hayır, bu olmuyor. (gülüyor)

*alıntı*

emma ile eğlenceli röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Emma’dan Bir Ropörtaj Daha…
» Emma Watson
» Emma'nın Favorileri